Збірна Львівщини здобула перше місце в Кубку України з футболу серед голів органів місцевого самоврядування

4 Жовтня 17:01
Стрийщину в команді представляв перший заступник голови Стрийської громади Микола Дмитришин, ветеран футболу та великий пошановувач цього виду спорту. Збірну Луганщини галичани перемогли з рахунком 3-0, Закарпаття – 4-0, Запоріжжя – 5-0. Організатори заходу ГО «Центр освітніх реформ «Наші діти» мали на меті насамперед продемонструвати єдність органів місцевого самоврядування, створити для них майданчик для спілкування і підтримки. Голови окупованих територій, які брали участь у Кубку, тимчасово проживають у підконтрольних Україні містах, розмовляють українською і з нетерпінням чекають визволення своїх населених пунктів.
Без сумніву у перемогу!
З вірою в Україну та ЗСУ!