Заступник міського голови взяв участь в круглому столі, організований одним з Виконавчих агентств ЄС та Сумським державним університетом

27 Травня 17:01

«Кращі практики децентралізації: досвід країн ЄС для України». Під такою назвою відбувся онлайн круглий стіл, організований одним з Виконавчих агентств ЄС та Сумським державним університетом. Представники країн Європейського Союзу ділилися своїми практиками в процесі децентралізації. Про досвід Стрия розповів заступник міського голови Андрій Стасів.

Стрийська міська рада успішно перейшла на новий адміністративно-територіальний устрій і уже понад рік працює над новими викликами – об’єднання, розвитку та інтеграції окремих громад у єдину Стрийську ТГ. На жаль, війна загальмувала чимало нових процесів, однак ми не забуваємо жодних цілей, які поставили перед собою на початку 2021 року. Продовжуємо працювати на розвиток громади та перемогу України!