Завершився Перший етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

29 Травня 14:30

У Стрийській громаді завершився Перший етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Останніми змагалися команди у старшій віковій групі.
Старшокласники захопили своїм завзяттям, енергетикою та командним духом. Виконували різноманітні спортивні випробування, тактичні інтерактивні ігри, завдання з історії, вправлялись в стрільбі, перетягування канату тощо. Також кожна команда представила свою книгу військово-патріотичних заходів за минулий рік.
Переможцем стала команда Угерського ліцею. Вони представлятимуть Стрийську громаду в старшій віковій групі в ІІ (обласному) етапі.
Нагадаємо, середню вікову групу представлятиме команда школи №10.
А поки ми завершували у громаді перший етап, команда з Голобутівської гімназії – рій «Характерники» – здобула перемогу у молодшій віковій групі обласного ІІ етапу.
Вітаємо! Ви приклад українського духу, патріотизму і віри в перемогу!