Заборона будь-яких урочистих заходів 8-9 травня

6 Травня 11:20

Попереду 9 травня – звичний буденний день для українців і очевидно черговий день війни, мужнього протистояння українського народу дикій орді. Закликаємо громаду, тимчасово переселених, ветеранів, громадські організації відмовитися від будь-яких урочистих заходів цього дня. Сподіваємося, що у Стрийській громаді нема жодного, хто би мав такі наміри, але зараз нас кількісно побільшало, тому попередження буде не зайвим. Нагадуємо, Європа вшановує завершення Другої світової 8 травня і тільки росія приписала собі «день перемоги» 9 травня, як черговий інструмент пропаганди, виправдання своїх злочинів проти людства. Для нас, українців, ці дати не можуть бути святом через незліченні багатомільйонні втрати у Другій світовій. Не гаймо часу навіть на обговорення, попереду у нас своя Перемога. Віримо у неї! Віримо у ЗСУ! Слава Україні!