Електронний квиток для пільгових категорій населення щодо відшкодування проїзду в громадському транспорті буде впроваджений з 1 квітня 2022 року

16 Грудня 14:33
Таке рішення сьогодні прийняли на засіданні виконкому Стрийської міської ради. Період з 1 січня до 1 квітня 2022 року буде адаптивним, коли діятимуть і електронні квитки, і посвідчення пільговиків. Важливо знати, що видані соціальні картки без підтвердження проїзду впродовж 50-ти днів будуть анульовані.
Згідно з актом обстеження пасажиропотоку на міських та приміських маршрутах, встановили коефіцієнт співвідношення кількості пільгової категорії пасажирів до кількості платних. Відповідно: на міських маршрутах – 0,5 (порівну); на приміських – 0, 33 (третина пільговиків).