До уваги надавачів житлово-комунальних послуг

1 Грудня 10:52

На виконання  постанови Кабінету Міністрів України №1041 від 16.09.2022року «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України»  управління соціального захисту населення Стрийської  міської ради інформує.

Для забезпечення розрахунку та виплати  мешканцям нашої громади пільг та субсидій, Пенсійним фондом України надавачі житлово-комунальних  послуг (управителі багатоквартирних будинків, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, виконавці комунальних послуг та інші)   зобов’язані забезпечити реєстрацію до 1 січня 2023 року електронних кабінетів  на офіційному веб-сайті  Пенсійного  фонду України для надання інформації, необхідної для призначення та розрахунку  житлових субсидій та пільг.

Управління соціального захисту  населення

Стрийської міської ради