До уваги ВПО!

23 Січня 10:10

Французька міжнародна неурядова гуманітарна організація ACTED представляє Програму надання грошової допомоги ВПО з Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей, що зараз зареєстровані у Стрийській громаді.

Категорії для участі у програмі:

– домогосподарства, очолювані батьками-одинаками;

– домогосподарства одиноких людей;

– домогосподарства, які складаються з людей похилого віку або самотні люди похилого віку;

– домогосподарства, які мають 3 і більше дітей та/або новонароджених дітей віком до 1 року;

– домогосподарства з вагітними або жінками, що годують груддю;

– домогосподарства, у складі яких є особи з інвалідністю 1-2 групи;

– домогосподарства, члени яких потребують дорогого лікування чи стороннього догляду.

Представники організації реєструватимуть на участь у програмі сьогодні, 23 січня, з 11.00 в Малому залі Народного дому (вул.Народна, 8).

Для реєстрації в програмі необхідно надати фото документів усіх членів родини, включаючи паспорти, ідентифікаційні коди та свідоцтва про народження дітей.

Телефон гарячої лінії ACTED з 9.00 до 16.00 у робочі дні: 0 800 33 69 36 e-mail: ukraine.hotline@acted.org