До уваги ВПО! Центр видачі продуктових наборів Стрийської міської ради розпочинає фінальний етап видачі допомоги

16 Березня 16:27

Центр видачі продуктових наборів Стрийської міської ради розпочинає фінальний етап видачі допомоги. Після чого роботу центру буде припинено, оскільки нові міжнародні благодійні транші більше не поступають.

Дякуємо усім партнерам, комунікаційникам та освітянам, які понад рік на волонтерських засадах забезпечують роботу центру. Стрийська громада чи не єдина на заході, яка вже понад рік продовжує видачу гуманітарної допомоги ВПО на постійній основі.

Отож, 20 та 23 березня – запрошуємо до центру внутрішньо переміщених, які зареєструвалися у нашій громаді у березні 2022 року. Також одноразово продуктові набори можуть отримати ті, що тільки-но приїхали та зареєструвалися у Стрийській громаді. Адреса: м.Стрий, вул.Бандери, 51. З 13.00 до 16.00.