Досвід допомоги Україні бельгійського містечка Гент

20 Червня 13:46

Досвід маленької української парафії у бельгійському місті Гент вражає жертовністю та відданістю Українській справі.

Парафія Різдва Івана Хрестителя УГКЦ в м.Гент ( Бельгія), настоятелем якої є о.Іван Данчевський, родом з Стрийщини, передала для захисників України з Стрийського батальйону 300 турнікетів, аптечки та 100 штук Emergency Trauma bandage 6inch (спеціальні бинти для надання екстреної медичної допомоги призначені для накладення пов’язок при обробці ран, а також для зупинки кровотеч). Це одна з багатьох відправок в Україну, яку організовує отець разом з громадою.

При парафії діє центр збору гуманітарної допомоги та центр зустрічей для біженців. Від початку війни з Генту відправили в Україну медикаментів на 150 тис.євро, 4 автомобілі швидкої допомоги. 1 позашляховик та 5 фур з одягом та засобами гігієни. Вже цього тижня готують до відправлення обладнання у Київську дитячу лікарню на загальну суму 20 тис.євро та медикаменти на таку ж суму в Ірпінський військовий госпіталь.

Ми дякуємо українцям у світі і всім людям доброї волі за віру у нашу перемогу. Україна понад усе!