День психічного здоров’я у Стрию

5 Жовтня 12:46

Сьогодні, 5 жовтня, громадська організація “Центр підтримки осіб з психічними розладами “Дестигма” у партнерстві з Стрийським Центром соціальних служб провели День психічного здоров’я.

Метою проєкту є поглиблення обізнаності серед мешканців області про психічний добробут, турботу про себе та подолання міфів навколо теми психічних розладів. Завдяки цьому зростатиме рівень добробуту мешканців та зменшуватиметься стигма щодо людей з психічними розладами.

Представники Центру провели лекцію про психічне здоров’я, майстер-класи від психолога для дорослих, інтерактивну освітню виставку «Метал трек» для молоді та розповіли про турботу про себе. Присутні переглянули фотовиставку особистих історій “Це може стосуватися кожного” та отримали індивідуальні консультації.

У рамках Тижня психічного здоров’я такі заходи відбуватимуться також у Дрогобичі, Червонограді, Миколаєві та у Львові.