День пам’яті жертв кримськотатарського народу

18 Травня 17:07
У ніч на 18 травня 1944 року радянська влада розпочала депортацію кримських татар із їхніх історичних земель. Кілька хвилин на збори і «вороги народу» завантажені у товарні вагони до спецпоселень. Понад 200 тисяч кримських татар вивезли з рідних домівок, 8 тисяч дітей та літніх людей загинули в дорозі від спраги та тифу, у перші три роки на поселеннях від голоду та хворіб загинуло ще до 100 тисяч кримчан. Депортація 44-го року визнана геноцидом кримськотатарського народу.
Підла та ненажерлива радянська влада в опустілі оселі кримчан заселила 51 тисячу росіян. До слова, таке ж на початку 20 ст. робили на Луганщині та в інших регіонах України. Таке ж роблять зараз на окупованих територіях. Нащадки отих всіх заселених московитів через десятки років закликали росфюрера їх визволяти. Саме такою є багаторічна схема росії по знищенню етносів. Знаємо, що зараз на долю України випала місія розірвати цей багатостолітній ланцюг.
Пам’ятаємо! Віримо! З Криму все почалося, Кримом все закінчиться!