Гуманітарна допомога від друзів з Польщі

31 Травня 16:28

Підприємці польського містечка Боченскі зібрали та передали у Стрий гуманітарну допомогу, а саме матраци, спальні мішки, радіостанції, ліки та медично-хірургічні набори. Важливо розуміти, що вся допомога, яку отримує Стрийська міська рада, є результатом доброї волі доброчинців та наших колег, які роблять все для того, щоб ця воля була спрямована саме до нас. Це і додаткові поїздки, зустрічі та меморандуми. Ми не спиняємося у пошуку необхідного для військовослужбовців, внутрішньо переселених, медиків, надзвичайників та інших, що потребують підтримки у часі війни. Публічно звітуємо не тільки перед громадою, а й перед доброчинцями (дуже часто це є умовою співпраці). Отримана гуманітарна допомога буде спрямована у військові підрозділи. Дякуємо польським друзям та українським волонтерам!

Все буде Україна!