Голова Стрийської громади Олег Канівець взяв участь в засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад за участі Президента України

11 Лютого 16:34
У Харкові під головуванням Володимира Зеленського сьогодні відбулося засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Участь у ньому взяв і голова Стрийської громади Олег Канівець.
Обговорювали стан виконання Закону України «Про основи національного спротиву», готовність до реалізації в 2022 році проєктів в рамках програми «Велике будівництво», заходи з підвищення рівня енергоефективності та термомодернізації житлового фонду, виконання Указу Президента України «Про заходи щодо підвищення конкурентоспроможності закладів охорони здоров’я та забезпечення додаткових гарантій для медичних працівників».