В управлінні культури, молоді та спорту відбулося нагородження переможців конкурсу малюнків «Безпечна Україна», який проводив відділ молодіжної політики з нагоди Дня захисника України

16 Грудня 17:05
У зв’язку з карантинними обмеженнями урочисте нагородження, яке мало відбутися ще у жовтні, провели сьогодні. Названі імена талановитих дітей- переможців, які отримали у подарунок за свої старання цінні набори для художника та дипломи.
Категорія 6-9 років: І місце – Мартиненко Яна, ІІ місце – Марисей Аліна, ІІІ місце – Вінсковський Святослав;
Категорія 10-13 років: І місце – Данилко Анастасія, ІІ місце – Бублик Діана, ІІІ місце – Джуринець Вероніка і Юроца Дарина.
Категорія 14-16 років: І місце – Карпач Анна і Максимів Анастасія, ІІІ місце -Михайлишин Лілія, (ІІ місце не присвоєно) .
Подарунки за участь отримали: Турчин Марія, Пошивак Христина, Сорочак Емілія.