В гуртожитку Стрийського ВПУ №35 відкрили два відремонтовані поверхи для проживання внутрішньо переміщених осіб

1 Червня 17:40

Це унікальний проект, оскільки до його реалізації долучилося одразу шість міжнародних донорів, а також міська рада та обласна адміністрація. Тільки з місцевого бюджету на облаштування прихистку виділили майже 6,5 млн гривень. Кожний поверх має по 30 кімнат для сімей ВПО, кухні, санвузли, також є дитяча кімната та кімната для школярів. Всі потреби передбачені: меблі, постільна білизна, кухонна техніка, посуд та багато іншого. Уже зараз там проживає 54 особи. Після завершення війни відремонтовані поверхи використовуватимуть для студентів училища.
На відкриття завітали представники духовенства, обласної та районної військових адміністрацій, міської ради та благодійних організацій.
Висловлюємо вдячність керівництву (Лілії Андруневчин),колективу училища та міжнародним організаціям:
– «Людина в біді», БФ «Право на захист», МОМ (Міжнародна організація з міграції), Норвезька рада у справах біженців, ГО «Допоможемо разом» та БФ «Move Ukraine».
Разом до перемоги!