Вітаємо переможців конкурсу хорових колективів «Кобзарева дума» присвяченого 210-тій річниці від дня народження Тараса Шевченка

22 Березня 14:44

З майже ста заяв від учасників наші хористи достойно представили Стрийську громаду. За підсумками журі:
– І місце і звання лауреата отримав Муніципальний чоловічий камерний хор «Каменяр» (номінація: «Чоловічий хор»).
– І місце і звання лауреата отримав зразковий дитячий хор «Щедрик». Стрийська хорова школа «Щедрик» (номінація: «Дитячі хори»).
– І місце і звання лауреата отримав Народний аматорський камерний хор «Унісон». Народний дім с. Братківці (номінація: «Камерні хори»).
Пишаємося нашими творчими колективами, які розвивають хорову культуру в громаді. Бажаємо подальшого розвитку і підкорення нових вершин.