Вітаємо громаду з святом Святого Миколая

19 Грудня 11:18
Віримо, що мрія всіх українців обов’язково здійсниться і 2023 рік принесе усім нам таку бажану Перемогу.
Ми готуємося зустріти зимові свята у непростий час. Стараємося не забрати у наших дітей віри у чудо і продовжити багатостолітню традицію зустрічі Різдва.
Львів та Київ матимуть на своїх площах новорічні ялинки. Ми ж залишаємося солідарними з вибором Стрийської громади. Головної ялинки у Стрию цьогоріч не буде. Також прийняли рішення, що не буде і ярмарку.
Відчуймо істинне святкування Різдва з колядою і з молитвою у своїх сім’ях та родинах. Гуртуймося цієї зими у єдиному бажанні вистояти, перемогти і вітати з народженням Спасителя.

Віримо у ЗСУ, молимося за наших незламних Воїнів і чекаємо на переможну Весну. З Богом!