Відтепер у Стрию лікуватимуть і онкологічні захворювання

4 Серпня 16:00

На базі КНП «Стрийська центральна районна лікарня» розпочав свою роботу Центр сучасної онкології КНП “ОТМО м.Краматорськ”. До лікарського складу входять експерти з онкологічних напрямків департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації (обласні фахівці), кандидати медичних наук, завідувачі відділеннями, оперуючі лікарі. Для мешканців Стрия та району доступна не лише консультація у онкохірурга, мамолога, торакального хірурга та трансфузіолога, а й повноцінне лікування згідно з програмою медичних гарантій. Також можна пройти ультразвукові та ендоскопічні дослідження.

Всі пацієнти, які будуть скеровані від сімейного лікаря або вузького фахівця ( хірурга, лікаря УЗД тощо) обслуговуватимуться безкоштовно в межах умов відповідного пакету. Сюди входить і прийом курсів хіміотерапії та проведення операцій.

Медичний центр працює за адресою: м.Стрий, центральна районна лікарня, 4 поверх (каб.423). Телефон для довідки: 0502903430.

Посилання на відео: https://youtu.be/LcUD5HOCvTI