Відбувся відкритий архітектурний конкурс на кращу проєктну пропозицію реконструкції проспекту В.Чорновола в Стрию

14 Грудня 16:32
Всього було подано чотири заявки на участь, однак конкурсну документацію подало три учасники.
Члени журі розглянули візуалізацію, призначили місця та визначили переможця. Відтак розкрили конверти та ідентифікували учасників. Переможець – Архітектурне бюро «Kutsevych and Partners».
Всі учасники отримають фінансову нагороду у межах призового фонду конкурсу. Наступним кроком буде підготовка проєктно-кошторисної документації із врахуванням всіх зауважень та пропозицій членів журі. Фінальна візуалізація буде опублікована на сайті міської ради для загального огляду.
Переможець визначає основні задачі, які вирішує їхній проєкт:
  • Доцільність існуючих автопроїздів;
  • Перевага пішоходів над автотранспортом;
  • Демонтаж стихійної комерції;
  • Збереження існуючих зелених насаджень та висадка нових;
  • Інтеграція визначних для проспекту об’єктів (ліхтарі, пам’ятник-арка);
  • Безбар’єрність;
  • Створення простору для масових заходів;
  • Нове освітлення; громадські вбиральні;
  • Заміна зношеного благоустрою;
  • Створення унікальних ландшафтних зон та ін.
Згідно з проєктом проспект буде цікавим для всіх вікових категорій і матиме ріні зони: історичну частину, зону «тиша», спортивну, центральну частину, дитячу та зону «арт».
Орієнтовна вартість проєкту згідно з пропозицією переможця 17 млн грн.
Ознайомитися з проєктами можна на офіційному сайті міської ради у розділі Економіка-Архітектурні конкурси на облаштування громадського простору та у приміщенні міської ради (другий поверх, праве крило).