Втрати….

6 Травня 18:35
Щирі співчуття рідним, друзям та побратимам.
Назавжди в серцях!
Вічна та світла пам’ять!
Про час прибуття повідомимо. Роман ДРЕБОТ «Аполон»(12.03.1987-05.05.2024) – гранатометник стрілецького відділення. Військовослужбовець Стрийського батальйону ТрО. Народився у Стрию, проживав у селі Добрівляни. Навчався у школі №10 та в Стрийському аграрному коледжі. Був призваний на військову службу 1 березня 2023 року. Загинув під час виконання бойового завдання в районі н.п. Мʼясожарівка на Луганщині. Без сина залишились батьки, брат, сестра, без батька маленький син.
Щирі співчуття рідним, друзям та побратимам.
Назавжди в серцях!
Вічна та світла пам’ять!
Про час прибуття повідомимо.