Вже більше трьох місяців у Стрию працюють інспектори з паркування

9 Листопада 12:40

Відділ створений з метою покращення організації дорожнього руху. У місті з’явилися паркувальні майданчики, облаштовані відповідними знаками, розміткою та системою АСКОП (автоматизована система контролю оплати паркування), облаштовано безкоштовні місця для інвалідів (не менше 10% від площі парковки).

Нагадуємо про обов’язки і повноваження інспекторів:

• інспектування вулиць міста на виявлення порушення правил зупинки, стоянки, неоплати вартості послуг з користування майданчиком з паркування;
  • здійснення фіксації порушень у режимі фотозйомки (відеозапису);
  • встановлення особи, відповідальної за порушення правил паркування;
  • розміщення на лобовому склі транспортного засобу повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності;
  • винесення постанови по справам про адміністративні правопорушення за порушення стоянки та зупинки, правил паркування;
  • внесення інформації про адміністративні правопорушення до відповідних реєстрів.

За результатами роботи інспекторів з паркування за період з 01.08.2021 по 01.11.2021 року інспектори з паркування зафіксували 1994 порушення правил паркування, на загальну суму адміністративних стягнень 886,200 тис.грн, з яких на разі до бюджету сплачено 400,591 тис.грн.

Виконавчий комітет Стрийської міської ради відкритий для конструктивних пропозицій громадськості щодо покращення організації дорожнього руху центральної частини міста та покращення сфери паркування.