АТЕСТАЦІЯ НАРОДНИХ АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ СТРИЙСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

27 Березня 14:23
25 березня 2023 року в приміщенні Стрийського міського будинку культури відбулась атестація художніх аматорських колективів Стрийської територіальної громади.
📍 Свої виступи демонстрували:
🔸 Народний аматорський камерний хор імені М. Вербицького Стрийського МБК.
🔸 Народна аматорська естрадна студія «Говерла» Стрийського Стрийського МБК.
🔸 Народний аматорський камерний оркестр Стрийського МБК.
🔸 Народний аматорський театр «Перелаз» Стрийського МБК.
🔸 Зразковий аматорський хор «Щедрик» Стрийського МБК.
🔸 Народний аматорський ансамбль народного танцю «Стрияночка» Стрийського МБК.
🔸 Народний аматорський оркестр народних інструментів ім. Василя Лазорищака Стрийського МБК.
🔸 Зразковий дитячий ансамбль сучасного і народного танцю «Грація» Стрийського МБК.
🔸 Народний аматорський ансамбль української народної музики Стрийського РНД.
🔸 Народний аматорський ансамбль пісні і музики Стрийського РНД.
🔸 Народна аматорська хорова капела «Світанок» Народного дому смт Дашава.
🔸 Народний аматорський ансамбль пісні і музики ім. Мирослава Марківа Стрийського РНД.
🔸 Народний аматорський хор «Калина» Народного дому с. Великі Дідушичі.
🔸 Народний аматорський камерний хор «Унісон» Народного дому с. Братківці.
🔸 Народний аматорський хор «Черемшина» Народного дому с. Вівня.
🔸 Народний аматорський хор «Серпанок» Народного дому с. Добряни.
🔸 Народний аматорський академічний хор «Академія» Народного дому с. Лисятичі.
🔸 Зразковий аматорський дитячий хор Лисятицької школи мистецтв при РНД.
🔸 Зразковий аматорський хореографічний ансамбль «Лілея» Народного дому с. Нежухів.
🔸 Народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль «Стожари» Народного дому смт Дашава.
🔸 Народний аматорський джазовий оркестр Стрийського РНД.
🔸 Народний аматорський ансамбль пісні і музики «Галицькі мотиви» смт Дашава.
🔸 Народний аматорський театр української пісні «Намисто» Стрийського РНД.
💪 За колективи Стрийської громади вболівала начальник Управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради Ірина Пукас.
❗️ Одноголосним рішенням атестаційної комісії усім колективам підтверджено високе звання «Народний (зразковий) аматорський колектив».
❤️ Аматорські художні колективи Стрийщини є незмінним джерелом культурного розвитку та творчості. Ці колективи, складаючись з людей, які віддаються мистецтву з усією душею, допомагають зберегти історичну пам’ять, збагачують культурне життя територіальної громади.
▪ Виступи аматорських художніх колективів завжди залишають незабутні враження на глядачів. Кожен колектив має свій неповторний стиль та характер, що дозволяє зробити культурне життя надзвичайно різноманітним та цікавим.
▪ Усі ці колективи – це не тільки аматори, які тішать своїх глядачів, а й люди, які зростають у творчому середовищі, розвивають свої таланти та навички, та роблять свій внесок у культурне життя.
▪ Виступи аматорських художніх колективів Стрийщини завжди будуть пам’ятними та залишаться в серцях тих, хто їх переглядав!
🙏 Висловлюємо глибоку вдячність Збройним Силам України за мужність та самовідданість у захисті української культури! Ви є важливими стовпами суверенітету та незалежності України, і ваша роль у захисті національної спадщини є неоціненною!
🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦