Інформуємо щодо порядку поховань військовослужбовців

29 Січня 18:54

Стрийська міська рада НЕ ПРИЙМАЄ рішення щодо поховань з військовими почестями. На основі висновків та дозволу командування військової частини, в якій проходив військову службу загиблий (померлий) відбувається затвердження рішення про поховання з військовою атрибутикою.
Кожний загиблий має свою історію. На жаль, бувають випадки, коли військова частина забороняє похорони з почестями. Про причини представники територіального центру комплектування та соціальної підтримки обов’язково повідомляють рідних.
Стрийська міська рада, як орган місцевого самоврядування, взяла на себе обов’язок фінансування та організацію усіх похоронів Захисників.
Якщо військова частина забороняє здійснювати поховання з військовими почестями, ми фінансуємо поховання, а організацією займаються рідні.
Військовий час і військові порядки. Просимо з розумінням поставитися до цієї інформації.