Інститут Військово-Морських Сил запрошує на навчання молодь Стрийської громади
![Інститут Військово-Морських Сил запрошує на навчання молодь Стрийської громади](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336653916_873471517058441_3885105304429234205_n.jpg)
Це єдиний в Україні військово – морський вищий навчальний заклад, який готує висококваліфікованих військових фахівців для проходження військової служби на кораблях та в частинах Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Всі флотські спеціальності відкриті й для дівчат, які проходять вступну кампанію на загальних засадах. Завдяки співпраці з іноземними партнерами курсанти цього військового ВНЗ мають змогу навчатись за кордоном та проходити морську практику на кораблях країн-НАТО.
Більш детальна інформація про Інститут Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» на офіційному сайті військового ВНЗ – ivms.mil.gov.ua.