Ще одна відзнака «За честь та мужність м.Стрий» знайшла свого героя

23 Лютого 16:54

Петр Мартінек, громадянин Чехії, на початку повномасштабного вторгнення, разом із своїм племінником Томашем прибув в Україну і приєднався до лав добровольчого батальйону «Карпатська Січ», де служить багато стриян, щоб захищати нашу країну від ворога всієї Європи. Брав Петра у лави добровольців ще легендарний Олег Куцин, ім’я якого зараз носить батальйон.
Відданий українській ідеї чех брав участь у обороні Вірнопілля, Кремінській наступальній операції, обороні позицій в районі Тернів на Донеччині, у боях на Куп’янсько-Кремінному напрямку.
Тричі був поранений і щоразу після лікування повертався у стрій.
Нещодавно у боях під Авдіївкою племінник Томаш загинув.
Зараз Петр проходить реабілітацію у Стрийській лікарні і чекає з нетерпінням повернення на фронт.
Дякуємо заступнику командира батальйону «Карпатська Січ», стриянину Мар’яну Берездецькому за те, що представив до нагороди побратима та воїна Петра Мартінека. Це вперше, коли міський голова вручив відзнаку іноземцю.
Схиляємо голову перед честю і мужністю Петра. В очах – добро, в серці – відвага, в кулаці – міць! Нехай Господь береже!
Вдячність українського народу безмежна.