Чи оговтається Україна від втрат…

23 Червня 17:00

Зі смутком повідомляємо про ще одного Героя, що повертається додому на щиті.

СЕРГІЙ МАРТИНОВИЧ (01.10.1975-17.06.23р) – старший сержант-командир танка танкового батальйону в.ч. Стриянин, навчався в школі №10 та в Стрийському коледжі. Працював у різних організаціях, останнє місце праці Стрийський ВРЗ. У квітні 2022 року став на захист рідної землі. За сумлінне виконання бойових завдань був нагороджений грамотою та відзнакою командира 65ОМбр «Козацький Хрест – За бойові заслуги». Загинув поблизу н.п. Новоданилівка Запорізької області під час виконання бойового завдання.
У воїна залишилися донька Євгенія, син Олег, внучка Софійка, сестра і брат, який також захищає Україну.
Висловлюємо щирі співчуття близьким та рідним. Ваш батько, брат та дідусь — Герой України, який наблизив нашу Перемогу.
Вічна пам’ять воїну-захиснику!
В серці назавжди!

Про час прибуття та чин похорону повідомимо.