Цього тижня, 18 та 19 грудня, у Народному домі Стрия запрацює резиденція святого Миколая
![Цього тижня, 18 та 19 грудня, у Народному домі Стрия запрацює резиденція святого Миколая](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/265847687_282506080585370_9021493720153557469_n.jpg)
Відкриття відбудеться в суботу о 14.00 год. Організатори подбали, щоб враження від зустрічі з чудотворцем залишились позитивними на цілий рік. На дітвору чекає цікава та насичена програма(майстер-класи, ігри, дискотека, презентація книги тощо). Організатори – управління культури молоді та спорту Cтрийської міської ради та Народний дім. Вхід для дорослих тільки за наявності сертифіката вакцинації.