Фінансова підтримка добровільчих формувань Стрийської ТГ
![Фінансова підтримка добровільчих формувань Стрийської ТГ](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/72ed3b53-1998-415f-8d4d-eb3b4074b993.jpg)
Сьогодні на виконкомі Стрийської міської ради затвердили рішення про виділення майже 2 млн грн з міського бюджету на забезпечення добровільчих формувань Стрийської ТГ “Курінь Стрий 1” та “Курінь Стрий 2”. Ці кошти передбачені на придбання спеціального одягу, амуніції та спорядження, паливно-мастильних матеріалів, обладнання, інвентарю та електрогенератора.
Підтримуємо наших Захисників. Разом до перемоги!