У Стрию є 1018 багатоквартирних будинків
![У Стрию є 1018 багатоквартирних будинків](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/243348083_241614874674491_8241609303642359623_n_0.jpeg)
З них ще 155 не визначилися із формою власності (ОСББ, самообслуговування, управляюча компанія). Згідно з законом, поки вони не приймуть рішення, попередній балансоутримувач зобов’язаний їх обслуговувати за тарифом, який діяв до введення закону. А це завдає значних збитків «жекам». Тому, якщо будинки самі не можуть визначитися, міська рада має право на конкурсній основі присвоїти такого управителя. Невдовзі конкурс буде оголошено.