У Стрию триває процес реформування сфери паркування

18 Жовтня 17:30

У Стрию понад два роки тому ми розпочали процес реформування сфери паркування автотранспорту у центральній частині міста. Початок був дуже складний, а інколи і конфліктний. За цей період зафіксовано майже 14 тисяч порушень правил паркування на загальну суму понад 7 млн грн, які поповнили місцевий бюджет.

Однак, станом на зараз у місті практично зникло паркування на газонах, тротуарах та пішохідних зонах. Європейська практика дисциплінувати штрафом спрацювала і у нашому місті.

Також хаотичне розміщення автомобілів у центрі міста частково вдалося впорядкувати завдяки платним паркувальним майданчикам. За період з липня 2021 року по березень 2022 бюджет громади поповнився майже 1 млн грн.

Ми можемо скільки завгодно нарікати чи шукати винних. Але результат реформи більш ніж переконливий. І процес ще триває.