У Стрию триває впорядкування контейнерних майданчиків та довкола них
![У Стрию триває впорядкування контейнерних майданчиків та довкола них](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/262948507_275034177999227_7338158620470144900_n.jpg)
Оскільки великогабаритне сміття, яке мешканці залишають біля контейнерів не належить до ТПВ, Стрийська міська рада розробляє заходи щодо його утилізації та вивезення на полігон. Так, найближчим часом біля кожного майданчика у Стрию встановлять спеціальні контейнери, куди стрияни зможуть викидати ремонтні відходи, опале листя, гілки, скошену траву та старі меблі. Схожі вже є на трьох вулицях міста.