У Стрию створили «Будинок воїна»
![У Стрию створили «Будинок воїна»](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/052d2625-c88a-480e-aa7b-411f925f0800.jpg)
Таке рішення прийняли сьогодні на сесії Стрийської міської ради. Нова комунальна установа забезпечуватиме соціальний захист та надаватиме послуги учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам їх сімей та членам сімей загиблих, полонених, зниклих безвісти, Героїв Небесної Сотні, учасникам Революції Гідності тощо.
Будинок воїна розташовуватиметься за адресою: вул. Мазепи, 7 (колишній корпус школи №1, після завершення ремонту учні перейдуть в головний корпус школи).