У Стрию стартує навчальний курс із покращення знань з розмовної української мови для внутрішньо переселених осіб.
![У Стрию стартує навчальний курс із покращення знань з розмовної української мови для внутрішньо переселених осіб.](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/f5bdc2de-f6a0-4c29-8ec9-1cec9aedd568.jpg)
Безкоштовний тритижневий курс організовує КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Стрийської міської ради (м. Стрий, вул. Бобикевича, 5, приміщення Будинку працівників освіти). Навчання відбуватиметься двічі на тиждень, у вівторок та середу, за програмою, яку розробила команда «Є-мова» спільно з ГО «Український світ». Старт уже 5 квітня, початок об 11.00. Мова має значення! Слава Україні!