У Стрию розпочався опалювальний сезон
![У Стрию розпочався опалювальний сезон](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/opalennya.jpeg)
Сьогодні, 13 жовтня, розпочався опалювальний сезон 2021-2022 р. для КНП «Стрийська міська дитяча лікарня». Цей медичний заклад став першим, кого обігріли цієї осені. Для населення опалення ввімкнуть 18 жовтня.
Сьогодні, 13 жовтня, розпочався опалювальний сезон 2021-2022 р. для КНП «Стрийська міська дитяча лікарня». Цей медичний заклад став першим, кого обігріли цієї осені. Для населення опалення ввімкнуть 18 жовтня.