У Стрию розпочався мистецький табір для дітей

18 Липня 16:48

Цього тижня на Майдані Незалежності по-літньому гамірно. Тут розпочався безкоштовний мистецький табір для діток зі Стрийської громади. Його організував мобільний цирк «За мир» спільно з управлінням культури молоді та спорту Стрийської міської ради. В програмі цікаві майстер-класи з вокалу, жонглювання, акробатики тощо. І все це під великим цирковим наметом.

Також впродовж тижня діти спільно з артистами та студентами циркової академії, під час майстер-класів, підготують спільний цирковий номер, який продемонструють на невеликому шоу для батьків в п’ятницю, 21 липня. А вже у суботу, 22 липня, відбудеться циркове шоу для стриян у виконанні молодих українських митців.

Охочих взяти участь в тижні мистецтва зголосилося понад сорок дітей. Триватиме таборування до 23 липня.