У Стрию презентуватимуть комплекс по переробці відходів
![У Стрию презентуватимуть комплекс по переробці відходів](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/243301732_233872838782028_2268825701402438140_n.jpeg)
Компанія ВІТ (Braun Industrial Technology GmbH), яка володіє потужностями у багатьох країнах світу, презентуватиме у Стрию комплекс по переробці відходів на прикладі заводу у місті Бад-Кестріц (Німмеччина). Завод приймає та переробляє весь обсяг відходів територіальної громади та утворює біогаз для вироблення електричної та теплової енергії. А також виробляє біодобриво.
Українська філія компанії займається впровадженням проєктів у сфері відновлюваної енергетики на території України і шукає потенційних партнерів для будівництва нових потужностей. Стрийська міська рада зацікавлена у співпраці і запрошує громадськість відвідати презентацію і долучитися до обговорення.
Зустріч відбудеться 6 жовтня о 10.00 у конференц-залі Стрийської міської ради.