У Стрию обрали новий склад Молодіжної ради

19 Лютого 16:27

Вісім молодих, ідейних і небайдужих людей, які готові долучатися до прийняття рішень. Нагадаємо, Молодіжна рада, як дорадчий орган Стрийської міської ради була створена у 2021 році. Її склад змінний щодва роки. Голову ради обирають її члени.
Міський голова Олег Канівець привітав нову Молодіжну раду та вручив посвідчення. Закликав бути «голосом» молодого покоління у нашій громаді.
Склад Молодіжної ради:
1. Борисович Анастасія-Марія Ігорівна – студентка ВСП Стрийського Фахового Коледжу ЛНУ природокористування;
2. Вихоть Мар’яна Ярославівна – студентка Бердянського державного педагогічного університету;
3. Гомза Руслан Володимирович – вчитель Братківського ліцею;
4. Драгомерецька Галина Степанівна – приватний підприємець; голова Молодіжної ради;
5. Лялюк Анна Ігорівна – учениця Стрийської гімназії № 4;
6. Мельниченко Христина Олегівна – учениця Стрийського ліцею ім. Андрія Корчака;
7. Незнайко Максим Андрійович – студент ВПУ № 34;
8. Берник Тетяна Мар’янівна – студентка ЛНУ ім. І.Франка.
Віримо у ефективну співпрацю. Успіху!