У Стрию на стадіоні «Сокіл» відбулися «Відкриті уроки футболу»

11 Листопада 16:05
Традиційний соціально-спортивний фестиваль ініціювала Львівська асоціація футболу. Захід об’єднав понад 150 дітей нашої громади. Участь у відкритті взяв перший заступник міського голови, ветеран Стрийського футболу Микола Дмитришин.
Футбольне поле поділили на умовні квадрати, у яких діти освоювали техніку гри у футбол, вивчали правила безпечної поведінки в умовах війни та її наслідків, основи зміцнення власного здоров’я та імунітету і також спілкувалися з психологом. Заняття та ігри проводили кваліфіковані інструктори та тренери Стрийської ДЮСШ під керівництвом виконавчого директора ЛАФ Степана Понайди. Не обійшлося і без подарунків. Дітям вручили ексклюзивні футболки, кепки, солодощі, а кожна школа отримала футбольні м’ячі та інший спортивний інвентар.
Дякуємо всім за участь і за спортивне завершення робочого тижня.