У Стрию на КП «Ринок» встановлять дефібрилятор
![У Стрию на КП «Ринок» встановлять дефібрилятор](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311138069_414371524201382_4233043668587254873_n.jpg)
Це стане можливим завдяки всеукраїнському проєкту «CPR 4 U», який реалізовує БФ «Разом для України». Наявність такого пристрою у велелюдному місці під час надзвичайної ситуації значно підвищить можливість порятунку людини під час зупинки серця до приїзду швидкої допомоги.
У суботу, 8 жовтня, благодійний фонд «Разом для України» спільно з партнерами проведуть у нашому місті тренінг із серцево-легеневої реанімації для всіх охочих. Навчання розпочнеться о 12.00 год. на Майдані Ринок. Досвідчені тренери вчитимуть «запускати» серце, якщо поруч не має медиків. До речі, Стрий стане третім містом, після Дніпра та Львова, де встановлять дефібрилятор у громадському місці.
Андрій Стасів, заступник міського голови, підтримав ініціативу волонтерів та налагодив співпрацю з благодійним фондом.