У Стрию значно збільшилася кількість автомобілів з інших регіонів
![У Стрию значно збільшилася кількість автомобілів з інших регіонів](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275682094_273408891630980_3393181488252784651_n.jpg)
Водії погано орієнтуються у місцевості і це зумовлює порушення ПДР. Також з початком воєнних дій у Стрию скасували оплату за паркування і цим почали зловживати ще й місцеві водії. Найкритичнішою стала локація біля Стрийського районного управління ГУ ДСНС. Пожежні машини стали просто заблокованими приватними автомобілями. У зв’язку з цим ми прийняли рішення встановити часткове обмеження на проїжджій частині біля будівлі надзвичайників.
Просимо не перешкоджати руху спецтехніки.