У Стрию за кошти з міського бюджету стерилізували 36 собак

12 Жовтня 15:25

У Стрию завершив роботу комунальний пункт перетримки безпритульних тварин. Програма стерилізації тривала з 15 травня по 30 вересня. За цей період працівники комунальної установи виловили та стерилізували 36 собак. Також тварин вакцинували від сказу та парвовірусних хвороб. Більш ніж половину вдалося прилаштувати в добрі руки.
У притулку наголошують, що така ініціатива не лише сприяє зменшенню популяції безпритульних тварин, але й забезпечує їхнє благополуччя та безпеку. Програму втілили у співпраці Стрийської міської ради з громадською організацією, головою якої є Христина Борис.
Нагадаємо, з початку повномасштабної війни ця невеличка територія з одинадцятьма вольєрами стала тимчасовим прихистком для більш як тисячі тварин з усієї України.