У Стрию відкрили Центр психічного здоров’я

17 Травня 19:58

Відтепер на базі Стрийської міської об’єднаної лікарні медичні послуги зможуть отримувати пацієнти з розладами психіки та поведінки. Це перший такий заклад у Стрийському районі. Розташований він у колишній “Залізничній” лікарні на вулиці Петлюри, 72.
Капітальний ремонт та облаштування центру коштувало понад 6 млн грн (понад 4 млн грн з місцевого бюджету, решта з надходжень лікарні). Одночасно Центр може розмістити 40 пацієнтів. У структурі кабінети амбулаторного прийому, для проведення замісної підтримувальної терапії, мобільної психіатричної бригади та психіатричний відділ.
Львівщина стала першою областю в Україні, яка затвердила Комплексну Програму охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки цивільного населення. На відкриття до Центру завітав голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький. Він подякував голові громади Олегу Канівцю та всьому медичному персоналу за реалізацію Програми у Стрию та позитивні результати медичної реформи.
Центр допомагатиме також військовослужбовцям та членам їх сімей долати психологічні труднощі та адаптацію.