У Стрию відбулося офіційне відкриття нової спортивної локації, яку нещодавно створили у парку ім. Т. Шевченка

27 Жовтня 20:12

Майданчик з брусами, турніками та «шведською» стінкою – це нове місце для активного відпочинку для будь-якого мешканця Стрийської громади. Подія пройшла не традиційно з перерізанням стрічки, а з тренуванням, на яке завітали спортсмени – учні Стрийської ДЮСШ, представники Стрийської міської ради та керівник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як. Спортивну підготовку продемонстрували не лише діти, а й дорослі. Нагадаємо, майданчик оснащений QR-кодами, завдяки яким відвідувач має змогу обрати складність тренування, а також вибрати власного тренера серед відомих людей. Реалізувати проєкт вдалося завдяки субвенції з обласного бюджету (49 тис. грн) та співфінансування з місцевого (25 тис. грн).