У Стрию відбудеться інтерактивний тренінг “Фейки у жорнах медіаграмотності”
![У Стрию відбудеться інтерактивний тренінг “Фейки у жорнах медіаграмотності”](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/ec2ff66b-b352-4790-b6c5-7661b14c441a.jpg)
Стрийський молодіжний центр запрошує молодь на тренінг «Фейки у жорнах медіаграмотності». Захід відбудеться вже цієї п’ятниці за адресою вул. Шевченка, 79 (I поверх колишньої поліклініки). Тренінг проведе кандидат історичних наук, тренер проєкту «Інформаційна грамотність у закладах освіти Львівщини» Ірина Суховерська. Початок о 18.30 год.