У Стрию відбудеться зустріч із сімейною адвокаткою Катериною Власюк
![У Стрию відбудеться зустріч із сімейною адвокаткою Катериною Власюк](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/ab4991e1-8e5e-4665-92ba-492385102909.jpg)
Депутатська група «Рівні можливості» у Стрийській міській раді ініціює відкриту безкоштовну зустріч для жінок з сімейною адвокаткою Катериною Власюк. Тема зустрічі «Правові аспекти домашнього насилля». Акценти:
– Домашнє насильство: що каже судова практика.
– Стамбульська конвенція, основні положення.
– Як захистити себе від домашнього насильства.
Катерина Власюк – стриянка, краща адвокатка у сфері сімейного права в Україні, керівниця комітету «Асоціації адвокатів України» з сімейного права, авторка книги «Розлучення. Сповідь адвоката», правозахисниця жінок, учасниця реформи в сфері сімейного права, автор поправок до законопроектів.
18.08.22, поч. о 17.00, конференц-зал готелю «Золото Карпат». Реєстрація на сторінці ДГ «Рівні можливості».