У Стрию відбудеться відкритий чемпіонат міста із шашок
![У Стрию відбудеться відкритий чемпіонат міста із шашок](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337159183_1232143024362361_7101323361503033887_n-e1679305516986.jpg)
До участі запрошують усіх охочих у категоріях дорослі, ветерани та люди з обмеженими фізичними можливостями. Змагання відбудуться 26 березня у приміщенні хорової школи «Щедрик». Організатор – управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради. Мета чемпіонату — відібрати кращих спортсменів для участі у 32 Спортивних іграх Львівщини.