У Стрию відбувся еко-табір «Любов до землі»

11 Липня 16:24

У Стрию відбулося еко-таборування «Любов до землі» організоване Молодіжним центром спільно з працівниками Станції юних натуралістів та за підтримки ГО «МО «Активуйся» та БФ «Фонд громад «Рідня». Таборували діти та підлітки з Стрийської громади та тимчасово переселені. Основний принцип – екологічна компетентність через розвиток творчості та самодіяльності, соціальної праці та використання засобів, що впливають на покращення емоційно-психологічного стану та інтеграції в громаду. Всього залучили близько 60 волонтерів різних професійних напрямків для роботи з молоддю.

Дякуємо Львівський обласний молодіжний центр, управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради, обласний пластовий центр, Оксана Кобрин, рій «Фенікс», БФ «Карітас», міжнародний медичний корпус, заслужений артист України Леонтій Бебешко та багато інших.

Уже 12 серпня Молодіжний центр готує інтерактивну виставку «Емоції». Твори, поезії, пісні та інше, що створене молоддю зі всієї України за час війни.