У Стрийській міській раді відбулася робоча нарада щодо об’єктів укриття

21 Червня 15:05

Головував перший заступник міського голови Микола Дмитришин, запрошені – балансоутримувачі захисних споруд цивільного захисту.
Згідно з доповіддю начальника відділу цивільного захисту Стрийського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області Юрія Туліна, після комісійного обстеження, не готовими виявились 42 споруди у місті Стрий. З них 26 – непридатні, до 16 не було доступу.
За результатами наради підготували протокол. Усі суб’єкти господарювання зобов’язані встановити цілодобовий режим роботи захисних споруд цивільного захисту та визначити відповідальних осіб за їх належну експлуатацію. У непридатних для укриття об’єктах усунути недоліки, забезпечити наявність вказівників.
Балансоутримувачі державної форми власності мають надати пояснення до Стрийської РВА щодо об’єктів, які під час оперативного огляду були визнані непридатними.