У Стрийській міській раді відбулася зустріч міського голови з військовими волонтерами

13 Лютого 10:45

Військові волонтери – воїни з цивільного життя, які щоденною працею наближають нашу перемогу. У Стрию уже професійно здійснюють волонтерську діяльність на підтримку військових кілька благодійних, громадських організацій та окремі приватні особи.
Міський голова зустрівся з військовими волонтерами, щоб обговорити створення місцевих програм для підтримки їх діяльності. Наші волонтери не тільки закривають запити військових на матеріально-технічне забезпечення, а ще й самі збирають дрони та багато іншого корисного для наших захисників. Майже щодня посилки зі Стрия прямують на передову.
Дякуємо за конструктивну комунікацію. Створили спільний інформаційний ресурс для співпраці. Долучатимемо і інших волонтерів, які працюють на нашу перемогу. Сподіваємося, міська рада зможе долучитися до великої справи . Процес почався. Разом зможемо більше!
Мешканцям нагадуємо! «Майдан Стрийщини», «Ангели ЗСУ» та багато інших волонтерів потребують ваших донатів, а ще смаколики і каву на передову!