Топ теми:

У Стрийській громаді запрацювали ще дві поліцейські станції

1 Вересня 17:20

Сьогодні, 1 вересня, у селах Миртюки та Угерсько, у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади», урочисто відкрили третю та четверту поліцейські станції в громаді від початку року. Обов’язки офіцерів громади виконуватимуть Андрій Магурчак та Олег Галецький. Кожен працюватиме у ввірених їм старостинських округах. А саме в Угерському, Лисятицькому, Жулинському, Миртюківському та с.Добряни.
На відкритті були присутні т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Роман Турчак, начальник Стрийського районного відділу Національної поліції підполковник Андрій Коцур, міський голова Олег Канівець, перший заступник Микола Дмитришин, старости та мешканці громади.
Головними завданнями поліцейських офіцерів є забезпечення правопорядку, протидія та запобігання вчиненню правопорушень, превентивна робота, забезпечення безпеки дорожнього руху тощо. Правоохоронці забезпечені службовим транспортом, який придбали за кошти з міського бюджету, зброєю, засобами зв’язку та всім необхідним для несення служби.
Нагадаємо, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізується Головним управлінням Національної поліції у Львівській області спільно з територіальними громадами для створення безпечного середовища для кожного мешканця.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту